Strona główna » Regulamin

Regulamin

REGULAMIN SKLEP

§1 Postanowienia ogólne
1.Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym ANAWER, działający pod adresem https://anawer.pl prowadzony jest przez Firma Anawer Jadwiga Płaczek, z siedzibą przy ul. Świerkowej 31, 42-290 Blachownia, Polska, wpisaną do CEIDG-1 wniosek R001904049/2013 złożony w Urząd Miejski w Blachowni 42-290 Blachownia ul. Sienkiewicza 22  NIP: 573-149-86-32, REGON 152117780.
2.   W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów lub pytań Kupujący może się skontaktować z Właścicielem Sklepu:
-    pod adresem e-mail: biuro@anawer.pl
-    pod numerem telefonu: kom. 783 345 985
-    bądź listownie na adres: Firma ANAWER Jadwiga Płaczek, Ul. Świerkowa 31, 42-290 Blachownia
3.    Przesyłki są dostarczane na terenie Polski
4. Sprzedawca na stronie internetowej Sklepu dokonuje prezentacji produktu. W ramach prezentacji produktu Sprzedawca zamieszcza na stronie internetowej jego zdjęcie, nazwę, oznaczenie producenta, opis, cenę. Prezentacja produktu nie jest ofertą, lecz zaproszeniem do składania ofert.
5.  Cena produktu obejmuje podatek VAT (cena brutto). Cena produktu nie obejmuje kosztów dostawy.
6.  Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski
 
 §2 Wymagania techniczne
1.W celu korzystania z usług świadczonych na podstawie niniejszego regulaminu Kupujący powinien mieć aktywny adres e-mail, a sprzęt teleinformatyczny, z którego korzysta, powinien mieć   połączenie z siecią Internet (łącze co najmniej: 1Mbit/S i spełniać co najmniej następujące wymagania techniczne: prawidłowo zainstalowana aktualna przeglądarka Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, włączona obsługa Java Script).

§3 Usługi świadczone drogą elektroniczną
1.Wysłanie zamówienia do Sklepu jest równoznaczne z ostatecznym potwierdzeniem zamówienia. Klient składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem. 
2.Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. 
3.Zamówienia można składać tylko i wyłącznie przez sklep internetowy www.ogrodowe.anawer.pl przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Zakupy można dokonać poprzez rejestrację w sklepie (szczególnie przydatne dla klientów planujących powtórne zakupy) lub bez rejestracji (jako jednorazowy zakup). 
4.Na wszystkie zamówione towary Sprzedający wystawia dowód zakupu – paragon lub fakturę.
5.Obsługa sklepu zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z Klientem przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w celu weryfikacji informacji umieszczonych przez Klienta w zamówieniu.
6.Dokładamy wszelkich starań aby kupujący był zadowolony z zakupu. 
7.Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Oferta sklepu jest na bieżąco zmieniana i aktualizowana.

§4 Formy płatności
1.Zapłata przed wysyłką - wpłata na firmowe konto bankowe sklepu www.ogrodowe.anawer.pl przed wysyłką.
W tym przypadku Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Ważne jest podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia. Zapłata powinna nastąpić po otrzymaniu zmiany statusu ZAMÓWIENIE PRZYJĘTE DO REALIZACJI czyli od dnia zawarcia umowy w terminie 7 dni.
Firma Anawer gwarantuje dostawę zamówionego produktu lub zwrot pieniążków.            
2. Nie posiadamy płatności za pobraniem – towary wysyłamy dopiero po wpłynięciu pieniążków na nasze konto bankowe..
konto firmowe - PKO bp 95 102 1664 0000 3202 0694 1035
 
§5 Dostawa i transport
1.  Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. Ul. Mineralna 5, 02-274 Warszawa
- paczka powinna być dostarczona w następnym dniu roboczym.
2.  Koszt dostawy jest obliczany automatycznie podczas procesu zakupowego. 
3. Cena za transport uzależniona jest od wagi brutto (waga fizyczna lub objętościowa paczki) wybranego towaru (towar wraz z opakowaniem) bądź przedziału wagowego w jakim zmieści się wybrany produkt (w przypadku zakupu więcej niż jednego produktu) i w całości pokrywana jest przez Kupującego.
4.W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera.
 
§6 ZWROTY:
1. Klient ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
2.Towar odsyła Klient na własny koszt oraz dołącza wydrukowany i podpisany protokół zwrotu towaru z załączonym paragonem.
Tutaj możesz pobrać druk Protokół zwrotu 
3.Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

§7 Odstąpienie od umowy
1. Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.
2. W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą.
3. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 
4.Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

§8 Postanowienia końcowe

1. Zawartość strony internetowej sklepu www.ogrodowe.anawer.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego, należy ją traktować jako zaproszenie do zawarcia umowy. 
2. Opisy produktów i ich zdjęcia pochodzą z bazy danych stanowiącej własność firmy ANAWER
3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu